3 ranked Battlefield 2 servers
CoDC nr.1 [City Maps] www.codc.nl
IP: 84.244.131.50:16567
IP: nr1.codc.nl:16567
CoDC nr.2 [Mixed Maps] www.codc.nl
IP: 82.192.78.123:16567
IP: nr2.codc.nl:16567
CoDC nr.3 [SF only] www.codc.nl
IP: 84.244.131.72:16567
IP: nr3.codc.nl:16567
Een battlefield 2 warserver
CoDC www.BendeBeukerS.com
IP:193.138.205.200:16567
Teamspeak
Coalition of Dutch Clans
IP: 193.138.205.200:8767
IP: ts.bendebeukers.nl:8767
Regels op de CoDC servers zijn als volgt.
Admins:
- Als iemand een van onderstaande regels overtreed moeten de volgende stappen gevolgd worden:
1. Waarschuwen dat dit niet mag, ingame of via BF2CC.
2. Indien geen reactie nog een keer waarschuwen, via BF2CC.
3. Bij niet luisteren of geen reactie: kick met een juiste omschrijving (indien nodig een custom kick). - Indien een speler gekicked was, weer terug komt en toch weer de regels overtreed, is een ban op zijn plaats.
- Als het duidelijk is dat iemand een zware bug of exploit gebruikt mag deze onmiddellijk gebanned worden, als het kan een screenshot maken. Is het niet zo’n duidelijke of zware bug of exploit, dan de stappen zoals hierboven volgen.
- Beleefd blijven Niet schelden, Geen racistische opmerkingen en geen beledigingen.
- Geen ledenwerving Geld voor alle niet-CoDC clans
- Niet expres teamkillen.
- Geen bug of exploits gebruiken.
- Niet baserapen\basecampen Geen vijanden beschieten die zich in hun eigen mainbase bevinden. Een helicopter of vliegtuig pas beschieten als zij niet meer boven eigen bodem zijn of hoog in de lucht vliegen. Je mag je niet in een vijandelijke mainbase bevinden.
- Niet stelen Je mag niets stelen van een mainbase, wel van andere vlaggen.
- Geen artillery op een mainbase.
- Artillery C4en Je mag wel commander objecten C4en, blijf niet te lang in de mainbase en schiet alleen op vijanden als zij jou beschieten. Behalve een jeep mogen geen voertuigen gebruikt worden. Je mag dit met maximaal 2 á 3 man doen.
- Vluchten Als je als helicopter of vliegtuig vanuit een gevecht teruggaat naar je eigen mainbase om te repairen mag je nog neergeschoten worden, dit is geen baserapen.
- Schieten vanuit mainbase Als je beschoten wordt vanuit een mainbase en je dit niet expres uitlokt, mag je om jezelf te verdedigen die vijand uitschakelen, zolang dit maar niet ten koste gaat van anderen.