Training against -=BS=-Clan?

Wil je ons uitdagen voor een fps-war, potje bowlen en/of drinkwedstrijd
Hier kan het!!!
You want to have a fps-war, bowlingmatch and/or drinking game against us,
Post here!!!

ModeratorCOLON Moderators

BUTTON_POST_REPLY
Gebruikers-avatar
zinloos
Clanleader
Clanleader
BerichtenCOLON 1439
GeregistreerdCOLON Di Okt 05, 2004 4:54 pm

Bericht door zinloos » Wo Dec 28, 2005 7:06 am

?vs? ?
Afbeelding


Het recht om een vrouw te nemen als een ...

madbone
1337
1337
BerichtenCOLON 1558
GeregistreerdCOLON Ma Okt 11, 2004 4:49 pm

Bericht door madbone » Wo Dec 28, 2005 8:04 am

dunno, kijk eens in icq profiel
Afbeelding
One clan to rule them all.

Gebruikers-avatar
Remi
Uber spammer
Uber spammer
BerichtenCOLON 3035
GeregistreerdCOLON Do Okt 07, 2004 12:55 pm

Bericht door Remi » Wo Dec 28, 2005 8:18 am

ff zoeken naar mijn icq nummer...... als hij nou gewoon een site of een msn of irc channel gespamt had.....

Gebruikers-avatar
PitA
1337
1337
BerichtenCOLON 1616
GeregistreerdCOLON Zo Sep 18, 2005 9:06 pm

Bericht door PitA » Wo Dec 28, 2005 9:18 am

ff googlen en ik heb de website gevonden....
http://www.bsclan.nl/

Gebruikers-avatar
[DR]Supernova[NL]
De Pro
De Pro
BerichtenCOLON 402
GeregistreerdCOLON Ma Jan 24, 2005 11:45 am

Bericht door [DR]Supernova[NL] » Wo Dec 28, 2005 10:51 am

lol :P engels lullen op een NL forum, ook omdat ze NL zijn :P
Afbeelding

Gebruikers-avatar
zinloos
Clanleader
Clanleader
BerichtenCOLON 1439
GeregistreerdCOLON Di Okt 05, 2004 4:54 pm

Bericht door zinloos » Wo Dec 28, 2005 11:10 am

dacht dat onze naam nederlands genoeg was.
zal de punt com wezen dan :)
Afbeelding


Het recht om een vrouw te nemen als een ...

Gebruikers-avatar
Shadow
Spammer
Spammer
BerichtenCOLON 957
GeregistreerdCOLON Vr Okt 08, 2004 1:20 pm

Bericht door Shadow » Wo Dec 28, 2005 11:50 am

Nee, zoals je al wel op die site kan zien hebben hun allemaal members uit verschillende landen... dus ik neem aan dat die IceTea niet uit Nederland komt. Dus laten we het ff Engels houden hiero anders snapt hij dr ook geen ruk meer van.

Let's keep it English! :hammer:

Gebruikers-avatar
Remi
Uber spammer
Uber spammer
BerichtenCOLON 3035
GeregistreerdCOLON Do Okt 07, 2004 12:55 pm

Bericht door Remi » Wo Dec 28, 2005 6:32 pm

well i will continue in english then... I am the warplanner from [BB] So u can speak to me @quakenet.org #bendebeukers .. or add me to Msn Remi_ti@hotmail.com

madbone
1337
1337
BerichtenCOLON 1558
GeregistreerdCOLON Ma Okt 11, 2004 4:49 pm

Bericht door madbone » Wo Dec 28, 2005 9:56 pm

ICQ Number: 338-538-035
Name: Voß Ramón
NickName: Lipton
Address: Germany
Gender: Male
Birth Date: 26-4-1983
Age: 22

Von der tolle stadt Hannover. Muss da noch immer eine freundin besuchen...
Afbeelding
One clan to rule them all.

Gebruikers-avatar
[DR]Supernova[NL]
De Pro
De Pro
BerichtenCOLON 402
GeregistreerdCOLON Ma Jan 24, 2005 11:45 am

Bericht door [DR]Supernova[NL] » Wo Dec 28, 2005 11:05 pm

Ik hoop dat jullie ze dik inmaken.

And for you BS: please be aware that adwhining the server like yesterday (28 december) is NOT very good. Plz have a talk with ur admins ;)

But thats me :)
Afbeelding

BUTTON_POST_REPLY

Wie is er online?

Gebruikers in dit forum: 1 en 0 gasten